img
Baja Troia Turkey
AndOff - 02.08.2021
İSOFF olarak  2017 yılından bu yana düzenlediğimiz  BAJA TROİA TURKEY - 2021 yarışı  28-29-30-31 Ekim tarihlerinde Çanakkale - Kaz Dağları yamaçlarında bulunan; zorlu, ancak bir o kadar da keyifli orman etaplarında Ralli ve Raid kategorilerinde gerçekleştirilecektir. 
 
 Geçmiş yıllarda Baja Troia Turkey yarışlarına ülkemizden ve İtalya,Yunanistan, Bulgaristan, Romanya başta olmak üzere bir çok ülkeden ekipler katılmıştır. Bu yıl yarışlarımıza da yurt içi ve yurt dışından yoğun katılım olacağı inancındayız.
 
Baja Troia Turkey 2021 yarışları ile ilgili ayrıntılı bilgi ve belgelere bajatroiaturkey.com  adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca mailimiz ekinde, kısa bir pdf bilgi dosyası ile tanıtım filmi linki  bulunmaktadır. 
 
Truva farklı kültürleri birbirine bağlayan, Anadolu'nun dünyaya sunduğu olağanüstü bir ortak simge. Bu tarihi simgenin  doğurduğu etki ve yansımanın, ülkemiz tanıtımı için çok değerli olduğu düşüncesindeyiz. Bu açıdan Baja Troia Turkey 2021 yarışlarına ülkemizin farklı kentlerinden saygın offroad kulüplerimize üye yarışmacılarımızın katılımını çok anlamlı buluyor ve önemsiyoruz. 
 
İnanıyoruz ki, TOSFED'e üye offroad kulüplerinin işbirliği ve dayanışma anlayışı içinde, birlikte yol almaları ortak tutkumuz olan offroad sporunun gelişimi ve saygınlığına da katkı sağlayacaktır.